Історія Бахмутського лікаря

Історія Бахмутського лікаря

Продовжуємо розповідати про наших дивовижних людей, до історій яких дотикаємось.

Сьогодні ми не можемо назвати його імені, адже він працює на передовій, назвемо його — Бахмутський лікар❤️‍🩹

Найбільше нас вражає те, що до початку війни 2014 року, він не був ніяким чином пов'язаний із медициною. А зараз це, без перебільшень, незамінна людина на Бахмутському напрямку.

24 лютого хлопець сам пішов у воєнкомат з тими, з ким служив в АТО, і з того часу жодного разу не повертався додому хоча би на декілька днів. От уже майже рік часу. Каже, що просто немає того, хто би міг його замінити хоча би на трохи.

Наразі Бахмутський лікар турбується не лише про поранених військових, а й про місцевих, для яких це єдиноможлива медична допомога.

Не так давно осколок (на фото) потрапив у їхню автівку і чудом пролетів повз. Хлопець пережив сильну контузію, але цим і обійшлось. На лікування у Київ не поїхав, допомогав собі прийти до тями самотужки, бо знову ж, — хто ж тоді лікуватиме інших?

Ми надсилали для нього тактичну медицину, аптечки, одяг. Зараз збираємо кошти для рюкзака медика ціною в 55 тисяч гривень.

Ми молимось про Бахмутського лікаря і захоплюємось віданністю боротьбі за свободу України🇺🇦 Від себе робимо усе можливе, аби допомогти пришвидшити нашу перемогу.

Реквізити для донатів є на нашому сайті, ви можете теж стати частиною життя та перемоги як країни, так і Бахмутського лікаря❤️‍🩹

Made with