Військовий медик Світлана

Військовий медик Світлана

Ми не можемо вам показати облич, але посередині посміхається Світлана, з якою ми вже довший час тримаємо зв’язок та допомогаємо.

Вона є медиком за спеціальністю, знаходиться на Сході країни від початку повномаштабної війни. Зазвичай, чергує 5 днів на виїзді (у полі), 5 днів в госпіталі. Світлана турбується про поранених та хворих бійців.

Не так давно вона сама захворіла, але через величезну кількість звернень (було дуже багато обморожень серез вояків, і звісно ж поранень), жінка просто не мала часу подбати про своє здоров’я. У неї швидко сів голос: став хриплим та сухим. Лікарі з тилу попередили, що надважливо в її стані перебувати в спокої та теплі. Але на передовій «тепло і спокій» звучать як фантастика.

Оскільки, заміни не було і Світлана була єдиним лікарем на госпіталь, вона залишилась на місці. Зараз в організмі пішли незворотні процеси і голос цієї мужньої жінки може залишиться назавжди деформованим.

Кожен на війні платитить свою ціну. Хтось за свободу українців платить життям, хтось коштами, які допомогають, а хтось буквально віддає свій голос.

Останній раз надіслали Світлані ліки (120 000 грн), аптечки (240 000 грн) та рюкзаки медиків (550 000 грн). Разом усе коштувало 910 000 грн.

Лікарка зателефонувала, і зі слізьми, дякувала, адже не очікувала, що зможе отримати так багато необхідного: у госпіталі всі запаси розлітаються за два тижні. Але ми ж знаємо, як багато у відповідь віддає вона. І від цього теж навертаються на очі сльози.

Made with