Відбудова

Illustration

Зараз ми плануємо займатися відновленням та відбудовою зруйнованого житла тим, хто втратив його через ворожий наступ збоку росії, в пріоритеті – східна частина нашої країни, адже вони зазнали значно більших втрат.

Якоюсь мірою це на крок швидше, адже як і всі українці ми хочемо вірити у скорішу перемогу та відновлення для нашої країни. Але й наразі потреба є і вона величезна. І попри те, що держава теж багато докладає сил – сотні випадків потребують термінового вирішення.
Яскравим прикладом для нас є перші, кому ми допомогли з відбудовою – це літня пара з Херсонщини. Володимир (84 років) та Ганна (81 років) залишились у зруйнованому на 95% селі. Їхня домівка теж знищена. Вони проживали у перекошеному гаражі – і можете лише наскільки складніше такі умови життя даються парі у такому вже поважному віці. Але вони не втрачали оптимізму, і мріяли про відбудову хоча б гаража. Разом з партнерами ми почали ремонт їхнього будинку. У них буде змога мати комфортні умови й не почуватись залишеними. Для нас цінно допомогти їм не лише практично, матеріально, а й просто показати, що ми поруч і ми теж мріємо про краще для них та нашої країни.
Саме такі історії ми продовжуємо шукати, і більше ви зможете читати як тут., так і на наших сторінках в соціальних мережах. Для нас ці історії будуть про відновлення житті людей, яке змінюватиметься разом із ремонтом даху чи стін їхнього житла.

Made with