Не просто цифри: села та населені пункти

Продовжуємо ділитися серією #непростоцифри й водночас хочемо наголосити на важливості допомоги маленьким спільнотам.

У нашій місії ми завжди звертаємо увагу на ті потреби, які можуть бути забути або проігноровані іншими.

Однією з наших ділянок роботи є надання підтримки селам та населеним пунктам, які часто залишаються у тіні та не отримують необхідну допомогу. Ми розуміємо, що у таких спільнотах можуть виникати специфічні потреби, які потребують негайного вирішення. Так ми торкнулись 6 сіл та 160 життів людей там🙌🏻

Одними із нагальних проблем було забезпечення газовими балонами, харчовими продуктами та генераторами. Ці речі є життєво важливими в нестійких умовах життя під час війни. Ми визначаємо конкретні села, де такі потреби є особливо актуальними, і спрямовуємо свої зусилля на допомогу саме тим місцевостям, де інші організації не завжди досягають.

Ми розуміємо, що маленькі спільноти потребують нашої уваги, адже саме там можуть бути найбільш постраждалі та вразливі люди. Також ми мали змогу їздити в конкретні села на Донеччині та Херсонщині та спілкуватися безпосередньо з місцевим населенням, щоб зрозуміти, яким чином ми можемо найбільш ефективно допомогти.

Ми хочемо, аби "Не наодинці" як фонд зробив усе можливе, щоб підтримати маленькі спільноти, звернувши увагу на найдрібніші деталі та потреби.

Дякуємо вам, що долучаєтеся до нашої місії та допомагаєте вплинути на життя тих, хто дійсно потребує нашої допомоги сьогодні❤️‍🩹

Made with